Sleva! SET pro ŽUMPY a SEPTIKY s urychlovačem SeptiClean Zobrazit větší

Set pro žumpy a septiky s urychlovačem SeptiClean

Nový produkt

Set pro žumpy a septiky Subio

- pro rozklad hmoty v žumpách a septicích
- k udržení jímek bez zápachu a nečistot
- septik není třeba tak často vyvážet
- vhodné pro chaty, hotely, horská zařízení

Více informací

Skladem

168 Kč

-16%

Před 200 Kč

Doručení: 1 - 2 dny

Více informací

Tekutina z žumpy nebo septiku pravidelně ošetřované tímto přípravkem je bez zápachu, prosta veškeré husté organické hmoty, včetně toaletního papíru. Použitím těchto přípravků podpoříte a obnovíte přírodní proces rozkladu a prodloužíte tak dobu naplnění komory žumpy, jímky či septiku. Funguje i v zimě. Nedoporučuje se zároveň používat antibakteriální nebo desinfekční prostředky.

Sypká bakteriální složka SeptiClean slouží k rozkladu a likvidaci fekálii a veškerých organických látek v septicích, žumpách, kanalizacích, v odpadních systémech a ve   vyhnívacích nádržích čistíren odpadních vod.

• Tekutá enzymatická složka urychluje biologické čištění, enzymy v ní obsažené zajišťují “roznos” bakterií po celém odpadním zařízení a zajistí jejich efektivnější práci. Rozkládají tuky, organickou hmotu a účinně zabraňují zápachu.


Dávkování a způsob použití:
První se aplikuje Sypká bakteriální složka SpetiClean. Jedno balení, 50g, slouží jako zaváděcí dávka pro 5 – 8 m3 obsahu žumpy či septiku.
Druhý den se aplikuje Tekutá enzymatická složka, 80ml, dle přiloženého návodu.
Další měsíce se dávky SeptiCleanu a Urychlovače postupně snižují a to na 1/3 ze zaváděcí dávky, pak 1 polévková lžíce až 1 lžička měsíčně.
Upozornění! Bakterie nesmí přijít do kontaktu s kovem (např. při skladování, manipulaci nebo odměřování množství).

Balení: 50g + 80ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: