Stop zápachu Zobrazit větší

Stop zápachu

Nový produkt

STOP ZÁPACHU BIOLOGICKÝ ODSTRAŇOVAČ PACHU.

 

Více informací

Skladem

210 Kč

Doručení: 1 - 2 dny

Více informací

Velmi účinný k odstranění zápachu ! Pach nepřekrývá, ale likviduje ! 


* z nádob na domovní odpad
* z lednic a mrazících pultů

* z domácích zvířat, např. koček, psů, křečků, morčat, myší, hlodavců atd.
* vznikajícího při průmyslovém zpracování masa
* na jatkách
* v potravinářském průmyslu
* potu v obuvi
* moči na podlaze a stěně
* pach moči na zdech fasád domů
* zvratků na koberci i jiných površích
 
Stop Zápachu je ekologický prostředek obsahující přírodní enzymy, slouží k odstranění zápachu, který je způsoben např. rozkladem zbytků potravy, zvratků, moče, výkalů, zvířecích exkrementů, rozlitého mléka a všech rozkládajících se látek organického původu. Je určen pro jakýkoliv povrch, například textil, potahy, čalounění, koberce, zdivo, beton, stěna, dřevo, umělé povrchy, obklady, atd. Přípravek nepoškozuje povrch, na který je aplikován, nezanechává skvrny, nevyběluje. Výrobek je 100% ekologický, neškodí zvířatům ani dětem. Pach nepřekrývá, ale likviduje svými enzymy, které rozloží veškeré organické sloučeniny na jednoduché látky a tím docílí odstranění nepříjemných pachů. Neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky ( např. formaldehyd ), při aplikaci nevzniká nepříjemný pach, je netoxický, proto je vhodný do obytných místností, veřejných a zdravotnických zařízení, potravinářského průmyslu ( vnitřní prostory, do lednic a mrazících pultů ).
 
Návod k použití:

Jestliže jsou znečištěny povrchy zařízení, které zapáchají, nastříkáme STOP ZÁPACHU přímo na ně.
Z postiženého místa nejprve odstraňte hrubé nečistoty, co nejvíce odsajte suchým hadříkem a pak aplikujte přípravek pomocí rozprašovače. Nechte působit do uschnutí či přes noc, nejlépe až 24 hodin..
Pro odstranění pachu přípravek jemně rozprášit do ovzduší a nechat působit. Doporučujeme, jestliže je to možné, zajistit v ošetřovaném prostoru mírný pohyb vzduchu, např.malým pootevřením větracího okénka. Pokud toto nelze zajistit, pouze prostředek rozprášíme do ovzduší.
 
Nepoškozuje zdivo, smalty, kovy, obklady, lina, umělé povrchy, potahy, látky, textilie, atd.Nezanechává skvrny, nevyběluje!
Neškodí lidem, zvířatům, rostlinám, nepoškozuje životní prostředí.
 
Spotřeba: pro postřik 1m ² zasažené plochy je potřeba cca 50ml prostředku v závislosti na intenzitě zápachu.
 
Balení: 500 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: