Sleva! Set ROZKLAD TUKŮ FatCracker s urychlovačem Zobrazit větší

Set ROZKLAD TUKŮ FatCracker s urychlovačem

Nový produkt

Set biologických přípravků s enzymy pro ekologické a účinné čištění odpadů, kanalizací a lapačů tuků (lapolů).

Více informací

Skladem

183 Kč

-13%

Před 210 Kč

Doručení: 1 - 2 dny

Více informací

Určeno zejména pro využití v potravinářském průmyslu, na jatkách a jiných zpracovnách masa, v restaruačních zařízeních a vývařovnách.

Neškodný pro životní prostředí!

FatBreaker je směs enzymů a vybraných biologických kultur, které rozkládají navrstvené usazeniny tuků na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků ( odstranění hydrofobních vlastností ) a tím zabrání usazování tuku v odpadních systémech, srážení tuků na vnitřních stěnách trubek, tvrdnutí tuků v lapačích tuku a ucpávání ve vývodních trubkách..

Výhody:

  • zkapalňuje tukové nánosy v odpadních systémech, lapačích tuků a umožní jejich odtok

  • pomáhá udržovat čisté odpady

  • nepoškozuje prostředí, ve kterém působí

  • neškodí životnímu prostředí

  • snadná manipulace

Návod k použití a dávkování: obsah sáčku (50g) se rozmíchá ve 2 litrech vlažné vody (20 - 40 °C) a nechá se 15 minut aktivovat. Pak roztok nalijeme do problematického odpadu. Čištění provádíme nejlépe ve dnech pracovního klidu nebo přes noc. Proces opakujeme při opětovném objevení obtíží způsobených tukem.

Urychlovač až druhý den po aplikaci bakterií, viz návod na balení, nejlépe taktéž na noc. V odpadním systému.  NENÍ ZDRAVÍ ŠKODLIVÝ.

Upozornění: Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty! Během manipulace s přípravkem se nesmí používat desinfekční prostředky určené pro čištění odpadů.

Balení: 50g + 80ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: