Sleva! AKCE SET pro restaurace, jídelny, kuchyně Zobrazit větší

AKCE SET pro restaurace, jídelny, kuchyně

Nový produkt

Zvýhodněný set pro restaurace, kuchyně a jídelny. Obsahuje čistící Likvid,Tablety do lapolu,čistič odpadů. 

Více informací

Skladem

776,00 Kč

-20%

Před 970,00 Kč

Doručení: 1 - 2 dny

Více informací

Zvýhodněný set obsahuje:

Likvid - Rozklad tuků:

Určen k umývání pracovních ploch a podlah v kuchyních, vývařovnách, restauracích.
Vyvážené složení enzymů dávají Likvidu mimořádnou schopnost rozštěpit tuky na organické frakce. Předností je rychlá reakce na tuky, které dokáže v krátké době přeměnit na tekutou substanci. Špatně protékající nebo zcela ucpaná odpadní (kanalizační) potrubí se pomocí Likvidu uvolní a zkapalněné usazeniny odtečou. V systému, kde je ještě zařazen odlučovač tuků, dokáže Likvid rozložit přitékající tuk a tím prodloužit lhůtu na vyvezení odlučovače. Při pravidelném používání Likvidu odpadá nutnost vyvážení tukového odlučovače.1l /460,- Kč

 

Free Flo Tablety:

velmi účinné pro rozklad tuků v odpadních jímkách a tukových lapačích. Zvolna se uvolňující enzymy a bakterie svou efektivní nepřetržitou prací likvidují tukové nánosy. 1 tableta dokáže pracovat v lapači 7 až 14 dní.

 

2 tablety / 340,- Kč

 

Rozklad tuků - FatBreaker:

je směs enzymů a vybraných biologických kultur, které rozkládají navrstvené usazeniny tuků na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků ( odstranění hydrofobních vlastností ) a tím zabrání usazování tuku v odpadních systémech, srážení tuků na vnitřních stěnách trubek, tvrdnutí tuků v lapačích tuku a ucpávání ve vývodních trubkách.
 

50g/ při objednání setu pouze 100,- Kč