Sleva! Trepsan PROFI 3 l Zobrazit větší

Pouze zasíláme (nelze zakoupit,ani vyzvednout v prodejně)

Trepsan PROFI 10 l

Nový produkt

Rozklad tuků v odpadních vodách - potravinářské provozy

Více informací

Dodání na náš sklad do 4 dnů

2 823 Kč

-20%

Před 3 528 Kč

Doručení: 5 - 8 dnů

Více informací

TREPSAN PROFI - je vyráběn individuálně dle specifických problémů a požadavků pro biologické ČOV a potravinářské provozy. Jen obtížně byste našli účinnější a přesto ekologický produkt tohoto charakteru.

Produkt je silný koncentrát směsi vybraných druhů enzymů se zvýšenou štěpící aktivitou organických látek jako jsou tuky, bílkoviny, fekálie, celulosa, sacharidy apod. Vyrábí se speciálním technologickým postupem. Výsledkem je kapalina obsahující směs proteolytických, amylolytických, celulolytických a lipolytických enzymů, která dokonale vyhovuje uvedeným účelům. Výrobek není toxický, je biologicky odbouratelný a šetří životní prostředí.

Přednosti přípravku TREPSAN:

- výrazně snižuje zápach odpadních vod i celých systémů
- zlepšuje kalové hospodářství – podporuje separaci kalu
- rozpouští a uvolňuje tukové a další nánosy v odpadních systémech a brání tvorbě úsad, což představuje podstatné omezení havarijních situací i mechanického čištění systémů
- omezením usazenin v odpadních systémech eliminuje výskyt hlodavců
- několikanásobně prodlužuje dobu vývozu jímky, žumpy či septiku
- jednoduchá aplikace tekutého přípravku a vysoká účinnost již při minimální spotřebě

Dávkování:

U navrhovaného dávkování vycházíme ze středně velkých - běžných problémů v různých provozech podložených a ověřených mnohaletými zkušenostmi. Nejosvědčenějším způsobem zahájení dávkování přípravku je aplikace do nejvíce zatěžovaných vpustí. Později střídáme vpustě, abychom dávkováním obsáhli celý odpadní systém a zamezili tím ucpávání systému.

1. Dávkování malé provozy - menší restaurace, penziony, malé výrobny lahůdek, atd.. Do nejvíc zatěžovaných vpustí (dřez, výlevka, podlahová vpusť, vana, WC) dávkujeme: 

1. týden2. a 3. týdendalší týdny
2x denně1x denně1x až 2x týdně
2-3 dcl2 dcl1 dcl

2. Dávkování středně velké provozy - školy, nemocnice, hotely, větší výrobny. Do nejvíce zatěžovaných vpustí (dřez, výlevka, podlahová vpusť, vana, WC) dávkujeme:

1. týden2. a 3. týdendalší týdny
2x denně1x denně1x až 2x týdně
3-5 dcl5 dcl5 dcl

3. Dávkování velké provozy - potravinářský průmysl (maso a mléko zpracujícím) Do nejvíce zatěžovaných vpust (dřez, výlevka, podlahová vpusť) dávkujeme:

1. a 2. týden3. a 4. týdendalší týdny
2x denně1x denně2x týdně
5 dcl5 dcl5 dcl

Nadávkovaný koncentrát vždy zalijeme trochou vlažné vody, aby se dostal do systému. Nejvhodnější doba pro aplikaci přípravku je po ukončení výrobního procesu. Pak přípravek pracuje s nejvyšší účinností, samozřejmě že toto doporučení není podmínkou.

4. Dávkování ČOV - Při návrhu dávkování přípravku vycházíme ze středních problémů. EO znamená počet osob při spotřebě vody 60 litrů na 24 hodin

12-24 EO2x týdně2-3 dcl
30 EO2x týdne4-5 dcl
50 EO2x týdne5-6 dcl
75 EO2x týdne7-8 dcl
100 EO2x týdne10-12 dcl

V havarijních případech je nutné pro nastartování procesu zvýšení doporučeného počátečního dávkování. Při snižování doporučeného dávkování je nutné mít na paměti požadovaný efekt

Bezpečnostní list:  TREPSAN

Balení: 10 l