Likvidátor zápachu z křečků a morčat Zobrazit větší

Likvidátor zápachu z křečků a morčat

Nový produkt

Likvidátor zápachu z KŘEČKŮ a MORČAT. Vhodné pro chovatele drobného zvířectva. Pach nepřekrývá, ale odstraňuje. 100% přírodní, neškodí zvířátkům.

Více informací

Skladem

60 Kč

Doručení: 1 - 2 dny

Více informací

Majitelé malých domácích zvířat, zejména hlodavců, často řeší problémy spojené s přirozeným zápachem těchto zvířat. 

Pro tyto případy prodává BIOLikvidátor zápachu z křečků a morčat. 

Obsahuje užitečné enzymy, které rozkládají přirozenou cestou nepříjemné pachy z exkrementů zvířat a nesežrané potravy.  Jsou ekologické a neškodí žvířátkům.

 

Odstraňuje:

  • Pach z domácích zvířat, např. křečků, morčat, myší
  • Pach z podestýlky 
  • Pach moči na podlaze a stěně
 
 
Ekologický prostředek, obsahující přírodní enzymy, slouží k odstranění nepříjemných pachů, vyskytujících se při chovu drobných domácích zvířat, např. křečků, morčat a myší. Efektivně odstraní zápach ze zvířecích výkalů a moči, rozkládající se potravy. Určen k postřiku veškerých materiálů, které byly znečištěny zvířecími výkaly: podestýlka, oděvy, textilie, koberce, čalounění, podlahy, aj. Nepoškozuje žádný z uvedených povrchů. Speciálně vyvinut pro postřik podestýlky v teráriích a klecích. Odstraňuje nepříjemný zápach ze zvířecích výkalů a prodlužuje dobu výměny náplně těchto zařízení. Pach nepřekrývá, ale likviduje!

Návod k použití:
Na postižené místo aplikujte pomocí rozprašovače tak, aby přípravek pronikl přímo na příčinu nepříjemného zápachu. Nechte působit do uschnutí! Nestírejte! Neškodí lidem,zvířatům, rostlinám, neničí životní prostředí. Netoxický !
 
 
Balení: 125 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: